Catering

Okrem stravovania v našej reštaurácii a donášky jedla priamo k vám domov, vám ponúkame služby cateringu vo vami vybranom priestore. Pripravíme pre vás firemné či privátne podujatie a zabezpečíme pre vás všetko od jednoduchého občerstvenia na coffee-breakoch, až po kompletné slávnostné menu. Pomôžeme vám so všetkým, od inventáru, cez personál až po záverečné upratovanie. V prípade záujmu vieme zabezpečiť DJ, či živú hudobnú produkciu akéhokoľvek charakteru.

Máme stabilný, skúsený a tvorivý tím. Dokážeme flexibilne reagovať na akékoľvek požiadavky a tak z vášho podujatia pripraviť nezabudnuteľný zážitok.  V prípade záujmu nás kontaktujte na tel. číslach 0915 181 777 / 031 789 5563, alebo nám napíšte na ab.pizzeria@gmail.com.

VIII. ročník ochutávky vín

Už po VIII. rok pre Vás pripravujeme ochutnávku vín v priestoroch našej Pizzerie AB.

V sobotu 16.6. 2018 otvoríme svoje dvere milovníkom a nadšencom dobrého vína. Tohtoročným hosťom bude pán Peter Havrilák, rodák z nášho mesta Sereď, ktorý je ambasádorom a brand manažérom značky Slovenské vinice. Pod jeho vedením budeme degustovať to najlepšie,  čo Slovenské vince ponúkajú. Príďte potešiť všetky svoje zmysly a staňte sa súčasťou tohto neopakovateľného večera plného dobrého a kvalitného vína, živej hudby a súťaží.

Rezervujte si stôl a vstupenku na tel. čísle: 0915 055 290, alebo nám napíšte na e-mail ab.pizzeria@gmail.com

Tešíme sa na Vás!